ОФИЦИАЛЬНЫЙ ФОРУМ ДОНСКИХ КАЗАКОВ

Текущее время: 28 мар 2024, 18:40

Часовой пояс: UTC + 3 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 6 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: БАЙКИ ДЕДА САВКЫ... кубанская балачка
СообщениеДобавлено: 15 фев 2011, 18:53 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 31 дек 2008, 02:30
Сообщений: 3839
Откуда: станица Уманская Кубань
ДИДОВЫ ПОБРЭХЭНЬКИ
Осавул Лях Андрий
ст. Уманьска 2011 г.


От автора:
З покон вику козакы любылы слухать всяки–разни байки и побрэхэньки, особлыво писля бою на роздыхи, а в мырним житти, на охоти, або на рыбальци, Сыдять, бувало, воны, биля невэлычкого костерка, закурыв цигарки, або дидови люлькы, тай слухають брэхуна, посмихуваясь в бороды тай у вусы, глыбоко засмыгуваясь черговою порциею дыму доброго тутюну. Россказни ци, обросталы новымы подробыцямы, прыпэрчалысь крипкыми словьцямы и прыбауткамы, и по прошествии якогось пэрыуду, вжэ ны хто и нэ памьятав у якой станыци чи хутори страпылась така гиштория. Мало того, бувало що, одьни козакы, з лайкою, поясьнювалы иньшим, що, цэ всэ було, именно, у ихнему, або у сусидьскому мистэчку…

Так шо за тэ, що я отут буду пысаты й брэхаты, сыльно суворо прошу мэнэ не судыты одын грэць, вам важко будэ мэнэ пэрэспорыты доводячи що ци подии трапылыся у вашому райони, так – як, я вже й сам щиро ввирував начебто всэ цэ чув самолично й усе проходило справди у моёму мылому кубаньскому хуторочку.

С почалку познайомымося.

Дид Савка жив у нашому хутори, на тому краи,що биля колхозного саду. Хатка – саманка, пид важкою, мисцямы зэлэною вид моха, черепыцею, прысила до самой зэмли й триснула посрэдыни. Дид, ще колысь то, позатыкав трищину старымы кухвайкамы та одияламы, жив соби бобылём, тай в вуса не дув…Диты поразбиглысь, а онукив вин бачив, ще, як ти булы мали. Хатына ж, писля того як вмэрла баба Лушка, йёго жинка, бильшь ны колы нэ мазалась и нэ билылась. Так и стояла вона з облуплэнымы угламы тай бокамы, поглядая на вулычну пыляку, давно нэ банынэмы викнамы, кризь потрискани ставни – виконныци, ти шо й з роду нэ видчинялысь тай буллы скручени рудою вид старости, проволкою.
Дид – козак, з пупочку й аж, пошты, до самой войны, робыв у колхози пры конях, на довжности, як вин сам выражався : « Старший помичнык молодьшого конюха»… А потим йёго, по разнорядки райкома, одислалы вчитысь на курсы механныкив и трахтористив в Брюховэцку станыцю, звидки вин прывиз гумагу с гэрбованой пэчатью и своим новым статусом. Ны яка-то там «вздря кобыляча», а МЕХАННИК – МОТОРИСТ широкого прохфилю…. Якый такый широкый прохвиль тэпэрь у йёго, Савэлька тоди ще нэ врозумив, алэ на всякый случай, ходыв на прэжню працю (так як механизацию ще нэ внэдрялы), с широко разставлэннымы ногамы, выпьячэнной грудьдю и у билой вышитой сорочци пидпэрэзаной наборным сэрэбряным пояском, Ще одягав сыни диагональни галихвэ, тай блэскучи пидбыти ичиги, взутымы в галоши, бо прыходылось цилый дэнь лазыть по конячим мэмлюхам й жижи, и дорогэзну обувачку можно було уделать за тыждэнь.
Ото ж такого важного, нэвэличкого вид роду, вэсэлого парубка и запрэмитыла молодэнька дивчинка Лукерья, з брыгады дивчаток поливодчиць. Кохалысь воны увэсь трыдцать дэвьятый год. Оженылысь жэ, писля покрова, у сороковому годи. А у маю сорок пэршого, Савэльку забралы на сборы, а видтиль вин й попав на почавшуюся в июни вэлыку войну, а йёго молода жиночка, от горя, скынула дытынку.
Дид Савка воював с початку в мехкорпуси, був ранэтый, нагорождэный й у сорок трэтьтем спысаный в хозвзвод горновьючной роты, ездовым, дослужився до старшины, на интэндантском поприще трохи послужив у Кенигсберги (Калинингради), затем у Москви, а у сорок шостому годи був спысан пид чистую, так и нэ зробыв, як пизднише выражався сам старый, «военнои карьери»…. Писля войны вин нажив пьятэрых дитэй, двох сынив тай трёх дочок, робыв у ридному колхози конюхом. У сорок восьмому годи пийшов робыть трахтористом на МТС, потим, лит дэсять, був шохвером, напывсь за рулем, зробыв аварию (пэрэкынув машину з курчатамы), сыльнише поврэдыв, й так вжэ, ранету ногу, одробыв пив года на выселках и взнов возвэрнувся на колхозну конюшню… К тому момэнту найкращого балагура – затийныка, умившого и сбрыхать и пидколоть у хутори ны кого нэ було…. Так вин и уславывся найпэршим брэхуном, алэ нэ просто трэпачом, такым – сякым балоболом, а идейным брэхуном – хвантазером, анехдотныком и вэсыльчаком. Взавдяки йёму, богато колхозных собраний було зирвано гоммерическым хохотом хуторян, вид пэрэбрэхив дида Савкы з парторгом, або з прэцыдатилем колхозу... Богатэнько й начальства з райёну бажалы б нэ бачить нашого дида, ни колы, у своих кабинэтах.
Алэ бильше усёго, старый, любыв балакать з намы–малолеткамы, , прыбигавшимы усякый раз, як тилькэ була возможность, в першу брыгаду на конюшню до конэй. Слухалы мы дида тыхэнько, ридко бросалы рэпликы, а смиятысь починалы, обычно, в кинци байкы, за шо нас дидуня мабудь и любыв, що мы булы йёго найкращимы слухачамы, ни колы йёго нэ пэрэбывавшимы…Бувало полягаемо мы, хлопьята, на розослатых кухвайках у соломи й слухаем дидову очерэдну байку, про старэ житьтя козаче, чи про колхозну бувальщину. Мы розумилы, шо старый нам прыбрэхуе, алэ выду нэ подавалы, бо сэрэдь нас був нэгласный хлопчачий договор: «Ни колы не видмовляты диду, шо вин брэшэ», можэ жалилы йёго, алэ скоришь, нам просто нравылось, шо хоть хтось, з дорослых з намы якшаеться як з ривнымы. Мы дорожилы цими видношенньямы и намогалысь нэ обижаты дида.
Тэпэр з высоты своих прожитых годочькив, я з задоволыньем згадую за ту нашу «конюшенно - хлопчачу дипломатию» и нэ хытру дидову мову з пидросткамы, яку б зараз назвалы «Военно-патриотична работа з молодёжью». У ту пору, ны хто нэ балакав так з чужимы дитямы, по свийскы й запросто, бо доросли строилы шось такэ, шо ий сами нэ зналы, и им було дуже николы.

А ось тэпэр и Вы послухайтэ дидовы байки –побрэхэньки з нашои колхозний конюшни

ЗОЛОТИ ЗУБИ

Шо? Шо ты мэнэ пытаешь? Звидки в мэнэ оци очко золоти зуби, чи шо?..... Да-а-а … Було врэмьячко… Подай мини вуглю з пичкы, чи кынь сирныкы, та дай оту свою цыгарку слывочну, Гы-гы-гы, цэ я так называю ваши хвильтровани… Не-е-е, сами нэ курить на соломи, хто схоче, слазьтэ доли, можетэ систы билля мэнэ… Тю-ю-ю, шо воно такэ?....«Бо-ро-ди-но» - ага, потому и гимно… Хиба цэ тютюн? От жеж колысь був тютюн… Кони нюхалы ий смиялысь… Не, ны чого, раскурывсь, наче и добра…Ну слухайтэ, раз антирэс маетэ…

Було цэ як раз описля войны… Я вжэ перевивьсь с Кэнисбэргу у Москву, по интэндантьскому дилу в комэндантську роту. Пив году я в нэи отслужив, и оставалось мини тры тыждня байдыкувать на крэмлёвськых харчах…Як служив?... У-у-у, закачаешься як вспомню, кормылы як индыка пэрэд рожиством, кожень дэнь бильлё минялы, шоб ны дай Господь яка насикома нэ завэлась. У нужнык на двир нэ ходылы, тут же ж в казарми ий ср… справлялы естественни надобности… Шо, як цэ ?.. Кажу вам, нужнык був прям в помищениях…Нэ пэрэбывай, знаю шо ты в Ростови у дядька свого бачив, алэ там у их в городи воны манэньки, оти чауньци куды сидать, з хваянсив зроблэни, я у дочкы в Армавири тэж на такий сидав чуть кованым каблуком нэ цёкнув ёго. А у нашому нужныку, от такэзни буллы, мощьни, з чугуна малированого, чоловик дэсять заразом моглы систы…Що смиетэсь?... Та нэ на одын всим гуртом, дурни, а у роздильных кабинах по одьнёму, за одын раз по дэсять чоловик сидалы…. Шо, а остальни ?... А воны в череди стоялы и чeкалы… Як цэ можлыво нэ вспить?... Цэ тоби армия, а нэ комунальна хфатэра твого дядька. Там вси по расписанию ийдуть, спочатку сами нэтэрплячи, потим ти хто швыдко умие, а дали тим кому нэ трэба дуже торопытысь… Угадалы, я ходыв послидний… Про шо я, тю-ю-ю, лыхо вас зачепы, я ж про зуби казав, а за нужныки забалакавьсь…
Так оцэ ось…. Ийду я як-то по Красний площади, морозиво смакую иминнэ, було такэ морозиво з различнымы именамы людськимы на вахвэльном стаканьци выдавлэннымы, хочь тоби «Мыкола» хочь тоби «Одарка», я соби выбрав з именем командира роты «Хвэдир», йду и кусаю иёго, наче командира за гузно… Дывлюcь, а на зустрич мени… Сам Сталин човпэ з кимсь. Я пэрэйшов на строевый, морозиво в лэву руку пэрэкынув и прыховав коло бидра… Шаг чиканю, ризьско ручку вскынув до козырька, и так зычно, як дзвякнув: «Гав-гав-гав-гав!!!» шо в пэрэводи з комендантьского: «Здравья желаю товарыщ главнокомандущий!». Вин аж рота розъзявыв и так мени у слид вусамы посмихнувсь, А другый що був з ным крычит мини: «Старшина СТИЙ! Ать –два!», « Кру-ГОМ!». Я,як когуть на навози, на одной ноги «круть» и став, як ухналямы до мостовой прыбытый… Дывлюcь!... Мать твою зачепы! Ныначе Берия! А Берия так хиытро на мэнэ подывывся и рукой своею чап, мое морозиво, понюхав, куснув, прочитав имя на стаканьци и каже так с издьёвочкой: «Кого, сукынэ ты сыно, оцэ кусаешь?». И в сурло мени, хиба ще, нэ тыкае тим морозивом…. Я стою мовчкы, Сталин посмихаеться тыхэнько в вусы, а Берия як заржэ, як наш плэминный жэрэбэць, и давай кусать стаканэць, покы нэ зъив увэсь.
Сталин ласково так каже: «Здрастуй Савэлий Юхымовычь, як служба, колы на дэмбиль пидэшь? Лаврэнтий Павловычь не чипляйсь до моих советськых козакив, бо бузди отхватышь вид мэнэ» А я й на Берию поглядаю и сам Сталину отвичаю, та так чётко, шо сам соби удывляюсь: «Службою доволэн, Ёсиф Виссарионовыч, дэмобилизуюсь через тры тыждня!». А вин мовэ: « Можу отправыть и раньше, ты ж, кажуть, на вси рукы мастер, бачь на башнях зирочки побыти самолетамы немецькымы, як шо зробыш раньше йихний рэмонт так в той дэнь до дому и поидэшь… Слово Сталина даю». Берия посмихаеться, и мэни на вухо каже, шо я и черэз тры мисяци не вспию ны чого зробыть, и як щипнэ мэнэ за гузно, шо я аж взбрыкнув… Сталин спросыв, шо цэ я на выбрыки пийшов, а яхыда ця и каже, мов, вин вже не втэрплюе, робыть дуже хоче государствиннэ дило.
Сталин нэ дурак був, як наш Омэлька - нимый, смикнув шо Берия шкодэ, тай мовэ: « Ну, раз дило государствиннэ, Лаврэнтий Павловычь, то, Вы, за йёго выполнение головой и отвитэтэ. Хай Савэлий Юхымовычь каже шо йёму трэба и командуе, а вы иёму пидсобляйтэ. А будэтэ шпынять козака, тай насмихатысь, лично шкуру здэру з живого… Всэ, выполняйтэ! ».
Берия, в пидлу иёго душу нэхай, пэрэклав всэ на своих замиститэлив, и сам вшився в Ялту. А як ото кажуть: «Кит из хаты - мыши в пляс» вси зами, тэж поразбиглысь. Я зажурывсь и пийшов до зэмляка со Шкурэньской посовитуватысь, шо робыть, а вин мэни ий каже, мов, нэ пэрэживай, всэ зробымо як трэба. Вин тодди був личным водителем самолету самого Сталина, нэвэлычкий такий самолетык стояв на цэпку прывьязаный, шоб не угналы, коло дому в Крэмли, дэ жив Сталин. Вин пийшов до дочкы вождя и попросыв вынэсты ключи вид замка цэпкового… Як вин ийи вговоряв, о чем размовляв з нэю, того я нэ видаю, алэ ключя вона вид батька мабудь стягнула и пэрэдала нам, с правди, й сама прычепылась з намы покататысь. Мы силы у самолёт, завэлы иёго тыхэнько, щоб ны хто нэ почув, у иёго специяльный мотор був, бесшумный такый, шоб нэ будыть людэй в доми, як Сталин схоче ночью кудысь злитать. Потыхэньку облэтилы вси башни, прыкынулы, стике чого будэ потрибно для рэмонту, й швыдэнько спустылысь до дому, дочка забрала ключи й втикла. Зэмляк позвоныв до пожарныкив, до знаёмого свого, тэж наш козак, кубанськой станыци Платнировкы вродженыць, воны звязалы мени вэлыкэзьну дробыну, мабудь с дэсяты штук манэнькых, а у церквы мы выпросылы лыстового золоту. Далы… А куды воны динуться?... Воны даже не спыталы на що. Зналы шо их за лышни вопросы выштовхнуть з колокольни. У йих же взялы золоти сварочни электроди. Электроди воны, видразу, не хотилы давать, так зэмляк найшов у их разможлывого попа, тэж нашого козака, батько иёго в Тбилисьской у цэркви колысь служив, та можэ й доси, людям паморокы прочищае. От у иёго и позычилы. А вин як узнав шо бэрэмо пид виддачу, и що вэртаты будэ Берия, так злякався, шо й тут же ж сказав, шо воны, й так, бэз виддачи жэртвують…
На другый дэнь, ничь нэ спавши, я полиз на саму вэлыку башню, а мий пидсобнычок, наш козачок з Атамановкы, протянув кабелья, и мы почалы варыты рамкы, ти шо булы побыти. Людэй зибралось у нызу уйма, як курчат на ПТХвэ, роты порозьдзявылы, хвылюютьця, гумонять. Хвосты, шо от электродив оставалысь, кыдать у ныз не став, побоявсь кому нэбудь воко выбыть, тай и всэж золото хочь и цэрковнэ, но и наше ж народнэ, так я их став складать соби у карманы, в галихвэ…
Як нэ страшно?... Страшно було, а ну, така высокэзна башня и хытающаяся дробына, тай голубы як собакы, в голову клювалы и в вочи пометом цвиркалы… насылу отбывалысь.
Потим прывэзлы и пиднялы на бичовках краснэ скло, мы иёго там прям на крыши поризалы специяльным «алмазом» и повставлялы, потим закрэпылы з золотого лыста, выгнутым наризаным узэньким штапиком, а я й расстарався тай аккуранэсэнько, золотимы крапэльками, всэ проварыв.
За пять дэнь, нэ злизая доли, мы поробылы уси начисто зиркы и спустылысь на свяченну крэмлёвську зэмлю.
Да, нэ спалы, за працей николы було, дило ж государственнэ робылы, тай и прывычка булла, щей з фронта…. Брэшу … два раза пидсобнык спав на горищи, там дэ оти часы дзвонють, тай единый раз я, и то, прывьязавшись до хиткого шпылю, подрёмав трошки ….
Подай ще мени цыгарочку, як там вона, ага, «Бородино»… Ще раз кажу на соломи не курыть, бо спалытэ мини конюшьню… Добрый тютюн… м-м, дармовый завжди добрый бувае…. От и Сталин мэнэ угощав своимы попаросамы «Герцеговына», сам у трубку их понасмыкае натовче и курэ, а я так курыв, щей за вуха клав… Гы-гы-гы…
Про шо я вам, онучкы, брыхав, а про зуби… От-тож, й кажу: «Вид тютюну зуби выпадають, лучьчищь вы б зовсим нэ курылы, и я б за конэй тай солому б нэ лякавсь»… Шо зуби? Мои у мэнэ скризь повыпадалы ще на войни…Вставляв мени их нимэць плэнный, добри буллы, зализни, з свого наградного хреста, тии зуби, той ахвицерь нимэцький, робыв… А, о, паморокы мени забыло, зовсим нэ маю памьяты… дякую, шо, вы хлопци, нагадуетэ… Я ж про золоти зуби вам брэхав….
Спустылысь мы на грешну зэмлю, идемо хытаемось. Хлопчика, козачка молодэнького, пидхватылы и в санчасть. А я йду и бачу, стоить Сам и криз вуса смиеться, Берия попэрэд мэнэ лизе, докладать, алэ Ёсиф Виссарионыч и каже всим: «Идить гэть звидсиль, оставтэ мэнэ з гироем». Уси зараз потикалы, крим наглого Лаврэньтия…Обняв мэнэ Сталин як батько, спытав, «Чи встоишь, сынку, ще на ногах, чи ни?». Я кажу:«Встою, батько, встою». Вин обэрнувсь до Берии: «На тоби мий кишень, сбигай у лавку, чи в який другый гамазин, купы выпыть и закусыть». Берия взмолывсь: «Та дэ я ии, к грыцям, визьму у мэнэ и талоним зараз с собою нэмае, закусыть може з столовой визьму, а выпывку бэз талонив не дадуть». Сталин промовыв, шо в кишэни е и талоны, и Берия швыдэнько побиг. Тодди и рэшив мабудь Сталин: «Трэба талоны одменяты, самому нэвдобно а людям ще гирше», ну цэ як я думаю. Их и справди потим одминылы и рэхворму гошам зробылы у наступному годи.
Прыбиг наш посыльный, прынис дви пляшкы «Запиканкы», пляшку «Моськовьской особой», огиркы солони, сырок и ще ковбаскы поризаной з хлибом. А мы со Сталиным стоимо тай думку гадаем: « И дэ нам прысисты? На площади нэ зовсим вдобно, люды навколо ходють». А Берия й каже: «Пийшлы за мазолэй, там мистэчко гарнэньке е, ми там з товарычамы иноди сыдымо, и ялынки, хочь щей и манэньки, но всэ ж прыкрывають обзор» Тилькэ силы, разложилысь, як Берия, мац-мац по карманям, а стакана раскладного нэма, у Ялти на кровати забув мабудь. Сталин як глянув мовчкы, Павловычь, аж, бигом побиг, захэкався но швыдэнько прынис. Ну выпылы по повному, закусылы, ще налылы, я вжэ чую «поплив мий човн от скырды до млына». А дружкы мои держутьця ничого, по нэнашому балакать тильки почалы. Берия вочкы зняв, потие, крычить, а Батько тильки курэ тай посмихуеться з ёго. Я отключивсь… Тильке чую як мэнэ на лавочку, шо билля стенки, оттянулы и поклалы… Прокынувся я вид писэнь…Ой и ловко ж воны спивалы, до нас и Молотов прыйшов, и той, як ёго, ага, Кагановычь. Слидком Ворошилов пывця ще прынис…
Так и було кажу вам… ейбо правду кажу, може и ще хто придходыв нэ видаю, я тильке ще раз потянув стаканяку, як в коганци моему просвэтлило, тай покурыв трубку Батька, и отключивсь опять. А!..Помню ще як приходыв наш комендант и сказав, шоб все було тут прыбрано, кому казав нэ знаю, мабуть нэ Сталину ж .
Окончатэльно я прокынувся у вагони поизда, хтось тягнув мэнэ за ногу и казав шо прынис мени чаю… Пиднявсь, голова гудила, вагон увэсь у коврах, я лэжу у отдельнму куточку с дзерькалом и столыком, а на ёму дви пляшкы киньяка, одна цила, а друга почата й заткнута, вси документы, що я спысан начисто, у планшети пид головой, новый китель, алэ грязни чоботы и галихвэ, а в галихвэ в кармани… Шож вы думаетэ, хлопци?... Точно так… Хвосты вид золотих электродив, алэ в половыну раз мэньше чим було… Спужавсь я, що могуть наказать за тэ що я их нэ здав по назначению, рэшив покы бучу нэ пидьниматы, нэ шукать морокы на свою голову. А дали выдно будэ, як ото кажуть: «Сказав слипый побачимо, як бэзногый таньцювать будэ».
Провиднык у вагони, зэмляк оказавсь, из Тыхорэцька, прысовитував мини зийты на станции у Кисляковци, там поизд стае на дви хвылыны, и хочь ни кому ныздя було злизаты, вин мени, всэ ж, видчиныв хвиртку, я й сплыгнув пошты на ходу, оставыв зэмляку початый киньяк, аж с пьятью зиркамы.
Дома встрилы, одигрилы, коханьня – бздюханьня, два хвиста йи у занозу нэхай… Як й ни куды й нэ уходыв… Свий нэлигальний «золотый прыпас» заховав пид стриху, а вэсной, у сорок сёмому годи, закопав пид жэрдэлей коло хаты…. Так воно и лэжало там…
Я поняв, шо вжэ ны хто нэ кынытьця иёго шукаты, и в пьятдесят шостому поихав до зэмляка из Староминской, добрый козак, вин в Ростови до войны стоматологом робыв, и ото вин мэни повытягав фашистьски зализьни и зробыв оци ось, золоти зуби…
Куды дилысь остальни хвосты з карману покы я пьяндыкував?... А хто иёго знае. Но я так розумию, то их Берия спэр, як мэнэ на лавку тягнув… Шо?...Сталин?... Та вы шо, с гузна зъихалы, чи сказалысь? Ни-и-и, Вин чужого ныколы нэ хапав, золота людына була… Хай царствуе… А цэй паразит шкодлывый, був хытра жадоба, ото вин ти хвосты и насунув, хай йёму грэць…
Ото так и було… Гы-гы гы

_________________
Абы б и мы б ще побулы б, бо писля нас нэ будэ й и вас...


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: БАЙКИ ДЕДА САВКЫ... кубанская балачка
СообщениеДобавлено: 17 фев 2011, 11:47 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10 июл 2008, 21:04
Сообщений: 2425
Спаси Христос, Андрей! Любо!
А язык! Как родниковой воды напился :D :D :D
Аж настроение поднялось
;)
По-моему опечатка есть: у тебя "рэхворму гошам", а нужно "рэхворму гРошам"

_________________
Прорвёмся!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: БАЙКИ ДЕДА САВКЫ... кубанская балачка
СообщениеДобавлено: 18 фев 2011, 18:57 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10 июл 2008, 21:04
Сообщений: 2425
Диду, колысь прода будэ?
:D

_________________
Прорвёмся!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: БАЙКИ ДЕДА САВКЫ... кубанская балачка
СообщениеДобавлено: 18 фев 2011, 19:17 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 31 дек 2008, 02:30
Сообщений: 3839
Откуда: станица Уманская Кубань
Зреет потихоньку.... за поправочку спасибо, незаметил :) :) :)

_________________
Абы б и мы б ще побулы б, бо писля нас нэ будэ й и вас...


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: БАЙКИ ДЕДА САВКЫ... кубанская балачка
СообщениеДобавлено: 18 фев 2011, 21:36 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11 дек 2008, 09:45
Сообщений: 1029
Лях Андрей Петрович
Петрович, мэни дужэ сподобалось, сдаеться мэни, шо трэба тоби ище продовжувать таки гарни творыны выроблювать!
Нэхай тоби Господь дае доброго здоровичка!
С уважением.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: БАЙКИ ДЕДА САВКЫ... кубанская балачка
СообщениеДобавлено: 19 фев 2011, 03:19 
Не в сети

Зарегистрирован: 27 мар 2010, 20:34
Сообщений: 61
Сказка бабушки Ночи.
При непорочном зачатии родила раскрасавица-девица по имени Россия четырех красавцев сыновей. От вольного Ветра: сына по имени Каз, от Синего моря: сына по имени Укр, от ясного Солнца: сына по имени Бел, от Росы небесной: сына по имени Рус. Лелеяла и нежила матушка Россия своих сыновей, а когда они выросли и окрепли, ответили матери тем же. Жили они все в мире и согласии, богатели и крепли все вместе, помогая друг другу во всем: и в мирном труде, и в ссоре с неуживчивыми соседями вставали за едино. Расцвела и разбогатела Россия, расслабилась и, забыв о своей непорочности, согрешила: прижила с проезжающим с запада невзрачным, плюгавеньким мужичишкой с козлиной бородкой по имени Сэм, себе ещё четырех сынков. А звали тех детишек Абрамчик, Березочик, Гусинчик и рыжий по имени Чуб ай с волочные же явились на свет ребятишки, аж жуть. Жадные, взялись сосать из мамкиной титьки с молоком все жизненные соки. Старшие братья не успевали зарабатывать, чтобы мамкины силы пополнить, как эти проглоты опять все высасывали. Разожрались, разжирели, и стало молока мамкиного им не хватать, так они принялись от плоти её куски рвать, жадно рвали, жрали, чавкали, оглядываясь по сторонам, как бы от откушенного куска материнского тела кому то другому чего не досталось. Жалко старшим сыновьям растерзанной матери, уже еле живая она. А что делать? Наказать мерзавцев прилюдно и показательно, так соседи завопят на весь мир, что мол маленьких обижаете! А не трогать этих гадких, прожорливых карликов, так порвут на куски Россию матушку! Вот и чешут сыновья России кто «репу», а кто яйца, не знают, что же им делать?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 6 ] 

Часовой пояс: UTC + 3 часа



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Новости СКВРиЗ

Вы можете создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.Ru, Также возможно сделать готовый форум PHPBB2 на Mybb2.ru
Русская поддержка phpBB

Rambler's Top100 доборные элементы